Metalinės tvoros

metlaines tvoros

Metalinės tvoros – tai grožis, elegancija, ilgaamžiškumas. Metalinės tvoros jau daugelį metų taip pat yra vertinamos dėl savo patvarumo, tvirtumo bei menko priežiūros poreikio, o ir pati tvoros medžiaga – metalas – nuo seniausių laikų yra žinoma dėl savo tvirtumo. Ploni bei lengvi iš metalo pagaminti strypeliai sukuria elegantiškos prabangos įspūdį, o kokybiškas metalas užtikrina ilgą statinio tarnavimą. Visa tai – apie laiko ir įvairiausių situacijų patikrintas metalines tvoras.

Nuo tvoros šeimininkų asmeninių poreikių priklauso, kokią metalinę tvorą jiems pasirinkti. Norintiems, kad kuo mažiau teritorijos matytųsi pro tvoros tarpelius, reikės labiau uždaro jos tipo. O tiems, kam žvilgsniai netrukdo, kas nori, kad į sklypą patektų kuo daugiau šviesos, nes jame nuo to žymiai sėkmingiau dera augalai, tiks tinklinės ar segmentinės tvoros. Tveriantiems itin didelius plotus tai yra pats geriausias pasirinkimas, nes ir kainuos nedaug, ir ilgą laiką bus tvirtos. Privačius namus dažnai puošia ir saugo kalvių darbo metalinės tvoros. Šis variantas yra tinkamiausias vertinantiems originalumą, meniškumą, norintiems išsiskirti bei neįprastai apjuosti savo kiemą. Taigi savąjį metalinės tvoros variantą tikrai atras kiekvienas, tačiau pirmiausia jis pats turėtų gerai žinoti, ko norisi, kas tinka konkrečiai aplinkai ir kokius svarbiausius reikalavimus klientas kelia tvorai.

Kad metalinės tvoros tarnautų kuo ilgiau bei atrodytų puikiai, būtų atsparios nuo ultravioletinių spindulių bei korozijos, jos yra cinkuojamos karštuoju būdu bei dažomos milteliniu būdu.

Metalinės tvoros gali būti padengtos pageidaujamos spalvos dažais iš RAL spalvų paletės.

Metalinės tvoros įtvirtinimui dažniausiai yra naudojami metaliniai stulpai, o tvora montuojama ant tvirto pamato. Mūsų įmonės darbuotojai gamina 20×30 mm matmenų tvoros strypus.

Taip pat galime pagaminti metalines tvoras pagal pagal individualų užsakymą, užsakovo pateiktus brėžinius ar nuotraukas.

Jei manote, kad Jūsų teritoriją turėtų juosti metalinė tvora, reikėtų kreiptis į mūsų darbuotojus nurodytais kontaktais ir išdėstyti savo pageidavimus. Atvykstame į bet kurią Lietuvos vietovę, išmatuojame ir po to paruošiame pasiūlymą, pagal kurį vėliau yra gaminama tvora. Klientų patogumui galime ne tik pagaminti metalinę tvorą, bet ir ją suprojektuoti arba sumontuoti.