Tvoros stulpai

tvoros stulpai

Kokios rūšies tvorą bepasirinktumėt, jai bus reikalingi tvoros stulpai. Tvoros stulpai atlieka pačią pagrindinę šio statinio atraminę funkciją.

Tačiau jie privalo būti ne tik tvirti, bet ir kuo labiau tinkantys prie pačios tvoros, antraip gali tiesiog gadinti jos vaizdą. Dar vienas reikalavimas tvoroms stulpams – ilgaamžiškumas, nes jie kuo ilgesnį laiką turėtų išsaugoti savo technines bei estetines savybes. Tai pasiekti įmanoma tik renkantis kokybiškas, tvirtas, tinkamai apdirbtas medžiagas, iš kurių gaminami tvoros stulpai.

Gaminant tvorą galime parinkti jai tinkamiausius stulpus ir pagal tvoros dizainą, ir pagal jos spalvą.

Mūsų įmonė parduoda šiuos tvoros stulpus:

  • Segmentinių tvorų stulpai (matmenys 60×40 mm, padengimas: iš vidaus – cinku, iš išorės – cinku bei dažais),
  • Skardinės tvoros iš tvoralenčių stulpai (matmenys 80×40 mm, sienelės storis – 2,50 mm),
  • Metalinės tvoros iš vertikalių strypų stulpai (matmenys 60×40 mm, arba nestandartinių dydžių),
  • Vartelių ir vartų stulpai (vartų stulpų matmenys 80×80 mm arba 100×100, vartelių 60×60 mm),
  • Tinklinės tvoros stulpai (parduodami kartu su kamšteliais bei vielos laikikliais, galimas padengimas cinku, poliesterine danga arba dažais),
  • Stulpų atramos.

Galimi standartiniai arba nestandartiniai dydžiai.

Siūlome įvairių rūšių tvoros stulpus, kurie yra reikalingi norint tvirtinti skirtingų tvorų tipų segmentus.

Tvorų stulpai, kurie yra cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu arba PVC, užtikrina ilgalaikę jų kokybę.

Metalinių tvorų stulpai yra dengiami specialiu plastikiniu dangteliu, kuris apsaugo juos nuo aplinkos veiksnių: drėgmės, šalčio ir kt., kas skatina rūdijimą bei deformaciją.

Tvoros stulpų montavimas, įtvirtinimas ar įbetonavimas reikalauja nemažai specialių žinių ir atitinkamos patirties. Tokių darbų atlikimo kokybė, tikslumas, profesionalumas lemia kuo ilgesnį laiką patrauklios ir kuo tvirtesnės tvoros rezultatą. Todėl nereikėtų tvoros bei jos stulpų, vartų montavimo patikėti savamoksliams, sudėtinga tai būtų atlikti ir niekad tokių darbų nedariusiems.

Taigi, kad tvoros stulpai kuo ilgiau atliktų savo pagrindinę funkciją, jie nuo pat pradžių turi būti tinkamai parinkti, visapusiškai priderinti prie tvoros ir kuo tiksliau visa tai sumontuota.