Tvorų gamyba

tvoru gamybaPagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – tvorų gamyba bei jų pardavimas.

Tvoros tvėrimo etapai:

  1. Reikiamos teritorijos išmatavimas,
  2. Tvoros varianto parinkimas,
  3. Tvoros medžiagų parinkimas,
  4. Tvorų gamyba,
  5. Tvoros tvėrimas.

Mūsų tikslas – kad pagaminta tvora būtų graži, stilinga, patvari, saugi, tinkanti prie supančios aplinkos bei pastatų ir kuo ilgiau išliekanti patrauklios pradinės išvaizdos. Todėl pagaminta tvora yra padengiama cinko sluoksniu, kuris ją saugo nuo nepalankių išorės veiksnių – šalčio, saulės spindulių, karščio, lietaus ir kt. Tokia tvoros gaminimo technologija ilgai nereikalaus iš šeimininkų jokios priežiūros. Tvora gali būti nudažoma bet kuria pageidaujama spalva iš RAL spalvų paletės.

Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietovėje reikalinga tvora, mūsų darbuotojai į ją atvyksta ir pirmiausia išklauso visų kliento pageidavimų. Kad galutinis tvoros rezultatas būtų maksimaliai tenkinantis, vertėtų iš anksto apsvarstyti, ko tikitės iš tvoros bei ją gaminsiančių, montuosiančių meistrų. Nutarus, koks tvoros tipas juos teritoriją, kokie vartai atliks saugią bei estetinę tvoros funkciją, sklypas yra išmatuojamas, o po to seka tvorų gamyba. Šio proceso trukmė priklauso nuo pasirinkto tvoros tipo bei išmatavimų. Pagaminta tvora yra montuojama į savo vietą, o jos tvėrimo specifika priklauso nuo tvoros tipo.

Ne visuomet tvora atitinka standartinius išmatavimus, todėl dažnai prireikia visus jos elementus gaminti pagal atitinkamus išmatavimus ar formas. Tačiau tai – ne bėda, nes tokiu atveju mūsų įmonės darbuotojai suprojektuos, pagamins bei sumontuos ir nestandartinę tvorą. Esame įsitikinę, kad kuo stilingesnė, patrauklesnė, išskirtinė tvora – tuo gražesnė mūsų aplinka, todėl džiaugiamės, galėdami savo darbais puošti pasaulį.

Jei Jūsų galvą užklupusios mintys apie tvoros varianto pasirinkimą, jos išvaizdos būdus, tvėrimo galimybes, nekankinkite savęs sudėtingomis sprendimų paieškomis, o tiesiog kreipkitės į šios srities profesionalus. Turintys atitinkamų žinių, patirties bei įgūdžių bagažą, mūsų įmonės darbuotojai konsultuos įvairiais rūpimais klausimais, patars net sudėtingiausių situacijų atvejais, padės išsirinkti tinkamiausią tvoros variantą, užsiims tvorų gamyba ir po to jas sumontuos reikiamoje vietoje. O juk svarbiausia – padėti išspręsti su tvora kilusius neaiškumus, kurie sumažins Jūsų rūpesčių naštą.

Esant itin dideliam produkcijos pasirinkimui, neverta skubėti priimti galutinio sprendimo. Tiesiog pasitikėkite profesionaliais mūsų įmonės darbuotojų patarimais, jų ilgamete patirtimi ir Jūsų namai bus saugūs su tinkamiausia tai vietovei tvora.